05 sierpnia 2013

Sweet Holiday Days..

  hejoo :]
 Dzisiejszy dzień poraz kolejny nie przynosi mi nic ciekawego. Wstałam przed 12, zjadłam śniadanie, ogarnęłam się i usiadłam do komputera. Ale nie na długo ! 
Stwierdziłam, że przecież już ponad połowa wakacji a kolejny piękny słoneczny dzień marnuję. Marnuję na zamulanie przed kompem. Dlatego szybko zebrałam się i wyszłam na spacer. Zabrałam ze sobą aparat, ponieważ uwielbiam robić zdjęcia, szczególnie przyrodzie latem. Latem ? Hmm.. Właściewie to przez wszystkie pory roku. Na spacer zabrałam mojego pieska, ale niestety nie miał dobrego humoru i nie dawał się fotografować.
Do domu wróciłam idealnie na porę obiadową. Później poleniuchowałam na leżaczku i zabrałam się za czytanie. I tak czas upłynął mi do 16 :) 
 Niedawno zasiadłam przed komputerem, zabrałam się za napisanie tego posta a w międzyczasie przeglądanie i odwiedzanie innych blogów.

Wakacje mijają mi całkiem miło choć i tak liczyłam na coś lepszego, jednak nie należy się tak spieszyć, juz za równy tydzień wyjeżdżam nad morze :]

A wam jak mijają wakacje ?

Lulusioowa

2 komentarze:

 1. Mijają mijają za szybko :/ W wolnej chwili zapraszam do mnie na www.ourloveourpassion.blogspot.com :) Obserwujemy? Chętnie wpadnę tu jeszcze nie raz :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo masz moje ukochane zwirze w minaturce! :)

  Obserwujemy? Daj mi znać,prosze!

  Pozdrawiam,

  »Annffashion«
  http://annffashion.blogspot.com/
  xoxo

  OdpowiedzUsuń